Інформація
Пошук

Різаки

Різаки

    Зростання якості будівельних робіт зростає не тільки за рахунок зростання професіоналізму фахівців, але й за рахунок вдосконалення агрегатів, які використовуються для реалізації того чи іншого проекту. Шукайте надійний побутової або промисловий інструмент? Придбати його за демократичною ціною пропонує постачальник «Магазин Електрики», де ви знайдете все від шліфувальних машин до різаків. Останні, до речі, бувають різними. Їх різновиди та особливості варто вивчити заздалегідь.

    Види ризиків, їх характеристика

    Всі різаки можна умовно розділити на кілька категорій. В рамках основної класифікації виділяють:

• Відрізні машинки, які в свою чергу бувають дисковими і стрічково-відрізними. Останні оснащені пилою у вигляді замкнутої стрічки з гострими зубцями. Ця модель є незамінною, коли мова йде про економію оброблюваного матеріалу (можливо завдяки зменшенню ширини пропилу). Що стосується дискових машинок, то такі зазвичай експлуатують на підприємствах, що спеціалізуються на металообробці. На тлі своїх побратимів вони виділяються за рахунок гарної ергономіки.
• Електроножиці по металу. Вони бувають листовими, висіченими, вирубним, шліцьових. Один від одного вони відрізняються принципом дії, поруч конструкційних особливостей, що впливають на їх продуктивність, здатність обробляти матеріали різної товщини.
• Універсальна відрізна машина. Цей прилад увібрав в себе все краще, що є у описаних вище агрегатів.

    На що звернути увагу при виборі різака

    Вибираючи різак, спирайтеся на рекомендації експертів. Останні радять враховувати не тільки вартість і простоту в експлуатації приладу, але і його глибину різу. Побутові моделі гарантують рез глибиною 60-70 мм, а професійні – у кілька сотень міліметрів. Орієнтуйтеся на свої потреби, сферу застосування різака. Не зайвим буде також оцінити контрольну автоматику машинки. У допомогу при роботі з металом обов'язково прийде болгарка, вибирайте перевірені бренди.

    Таким чином, можна переконатися в тому, що агрегат здатний обробляти різні матеріали. Якщо потрібно працювати з кахлем, дивіться такий інструмент як плиткоріз. Більше уваги варто звернути на тип ріжучого елемента, його надійність, покриття (ідеальний варіант – різак з побідитовим покриттям). Плюсом буде наявність у інструменту корисних додаткових опцій, серед яких і плавний запуск, істотно знижує ризик поломки приладу в результаті короткого замикання, стрибка напруги в електромережі.


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.