Інформація
Пошук

Обприскувачі

2 172.67грн.

1 974.42грн.

2 462.25грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Обприскувачі

    В наші дні промисловий інструмент використовують не лише майстри, які виконують ремонтно-будівельні роботи, але і садівники. Останнім він необхідний для задоволення самих різних потреб, в тому числі і для підживлення, поливання, лікування рослин. З цією метою їх обробляють розпорошеними порошкоподібному або рідкими речовинами. Цей процес забезпечує обприскувач, придбати який, як і культиватори, інший інструментарій, можна на сайті компанії «Магазин Електрики».

    Різновиди та особливості обприскувачів

    По відношенню до садових обприскувачів можна застосовувати різні класифікації. Однак, найкраще спиратися на основну, виділяє такі моделі:

• Ручна, яка використовується для обробки овочів, розсади, квітів. Користуватися нею можна не тільки на вулиці, але і в ізольованих зонах, наприклад, в теплицях. Для виготовлення цього найпростішого пристрою використовують якісний пластик, здатний витримати всілякі механічні навантаження. Ручний обприскувач також оснащений маленьким насосом, що забезпечує нагнітання повітря.
• Помпова. Ця модель незамінна для обробки великих територій. Максимальний її обсяг становить 12 літрів. Назва цього пристрою пояснює той факт, що воно оснащене помповою насосом, що створює тиску близько 3-4 атмосфер.
• Ранцева, що користується попитом у власників ділянок у 50 соток і більше. Обсяг бака даної моделі досягає 20 літрів. Знайти на ринку можна і варіанти поменше. На тлі інших обприскувачів цей відрізняється тим, що він створює тиск в камері насоса зі шлангом, а не в резервуарі.
• Акумуляторна модель, яку можна зарядити за рахунок підключення до мережі 220 В. Це пристрій створює тиск за рахунок роботи вбудованого двигуна. Популярність його вражає. Вона стабільно зростає, що не дивно, враховуючи простоту в експлуатації, безшумність акумуляторного обприскувача.
• Мотооприскувач, який купують в основному ті садівники, які розводять різні культури в особливо великих масштабах. Ця модель оснащенабензиновым двигуном, потужність якого може достигать5 кінських сил.

    Поради щодо вибору обприскувача

    Вивчаючи оприскувачі на сайті «Магазин Электрикик», де також продаються ланцюгові пили, зверніть увагу на технічні характеристики тих моделей, які оптимально вам підходять з урахуванням обсягу запланованих робіт.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.