Інформація
Пошук

Мийки високого тиску

9 872.12грн.

7 110.07грн.

9 486.34грн.

10 849.95грн.

4 704.32грн.

3 852.50грн.

7 504.00грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Мийки високого тиску

    Той, наскільки сильно людина любить свій автомобіль, можна визначити, оцінивши те, наскільки він чистий. Підтримувати транспортний засіб у чистоті, користуючись послугами автомийки, дорого, навіть якщо робити це раз або два рази у місяць. Враховуючи це, не дивно, що багато хто власники авто в кінцевому підсумку вирішують придбати такий промисловий інструмент, як мийка високого тиску.

    Різновиди мийок високого тиску

    Сам по собі спеціалізований агрегату виконує одну функцію – подає водний струмінь високого тиску. Останній під силу видалити самий твердий наліт, старі забруднення і т. д. Для кожного, хто хоче привести своє авто в порядок, це пристрій – справжня знахідка.

    На сучасному ринку можна знайти різні види мийки високого тиску. Як і генератори та інші прилади, даний можна класифікувати з урахуванням різних його характеристик. Однак основною класифікацією вважається та, в рамках якої виділяють:

• Побутові моделі. Недорогі, легкі та кімнатні, прості в експлуатації, що працюють від однофазної мережі, що видають номінальної невеликий показник потужності. З допомогою такого агрегату очищають не тільки машину, але і вікна, плитку, огородження і т. д.
• Професійні. Варіант порівняно дорожче, але своїх грошей він коштує. Цей агрегат вибирають ті, хто планує користуватися мийкою високого тиску часто і довго. За технічними характеристиками професійні моделі побутові обходять. Вони більш потужні і продуктивні, вражають тиском, під яким подається струмінь. Крім того, цей пристрій приємно дивує робочим діапазоном температури води.
• Промислові, які переважно виготовляють з латуні. На тлі інших вони виділяються своєю високою технікою, здатністю працювати від трифазної мережі, подавати струмінь води різної температури.

    Рекомендації по вибору мийки високого тиску

    Як і мотопомпи, мийки високого тиску вибирають, звертаючи увагу на такі їх важливі характеристики:

• Показник продуктивності, від чого залежить сила подачі води.
• Номінальний тиск. Оптимальний варіант – выдающий70-150 бар.
• Матеріал виготовлення. Пластик найдешевший, але його термін служби короткий. Шукайте довговічне пристрій? Купуйте те, насос якого виготовлений з латуні, алюмінію або силуміну.

    Не зайвим буде також оцінити якість встановленого фільтра (наявність такого в принципі), системи підігріву води, автоматичного гальма.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.