Інформація
Пошук

Мотопомпи

7 225.00грн.

9 971.00грн.

11 502.00грн.

10 404.00грн.

6 560.00грн.

16 329.00грн.

24 421.00грн.

9 537.00грн.

1 445.00грн.

4 600.00грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Мотопомпи

    Електричний промисловий інструмент користується великим попитом завдяки своїй продуктивності і простоти в експлуатації. Однак, в деяких випадках використовувати його не представляється можливим. Саме тоді на допомогу приходить автономна мобільна техніка.

    Яскравий представник такої – мотопомпа, спектр застосування якої ширше, ніж може здаватися на перший погляд. Це пристрій стає незамінним у разі виникнення нештатних ситуацій, техногенний катастроф, природних катаклізмів і т. д. Сьогодні придбати мотопомпу можна онлайн. Зробити це пропонує постачальник «Магазин Електрики», де також продаються обприскувачі, пили, болгарки і т. д.

    Види мотопомп, їх особливості

    Доступні на ринку мотопомпи відрізняються один від одного технічними характеристиками. Такі і визначають призначення пристрою. З урахуванням цього критерію можна виділити:

• Моделі для перекачування чистої води. Такі зазвичай оснащують 2-тактним двигуном з невеликим показником продуктивності. Крім того, на них встановлюють якісний фільтр у вигляді сітки, яка перешкоджає транспортуванню разом з водою невеликих твердих частинок.
• Пристрої для перекачування чистої або слабо забрудненої води. Їх також називають пожежними або високонапірними. Відрізнити їх від інших максимально швидко дозволяє маркування «H». Цікаво, що такі мотопомпи експлуатують в тому числі і в побуті.
• Моделі для роботи з сильнозабрудненого води, густими рідинами. Позначені маркуванням «Т», вони виготовляються з міцного матеріалу. Ці прилади нерідко оснащаютмембранным двигуном, завдяки якому продуктивність грязьовий мотопомпи досягає 2 000 л/хв.

    Як вибрати мотопомпу, на що звернути увагу

    Технічні характеристики мотопомпи – те, що треба вивчити в першу чергу. Зверніть увагу зокрема на:

• продуктивність, яка визначає те, скільки рідини пристрій здатне перекачати за хвилину;
• напір (чим вищий він, тим відповідно вище водяний стовп);
• глибина всмоктування, яка повинна бути оптимальною з урахуванням особливостей запланованих робіт;
• наявність фільтра, його якість (принципово важливо для моделей, що перекачують чисту воду);
• потужність мотора.

    Знайти кращий варіант мотопомпи можна на сайті «Магазин Електрики», де також продаються газонокосарки, штроборізи, обприскувачі і т. д.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.