Інформація
Пошук

Гравери

1 379.69грн.

1 111.79грн.

1 074.28грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Гравери

    Такий промисловий інструмент, як гравер, дозволяє обробляти різні матеріали. З його допомогою можна створити гравіювання на поверхні дерева, металу, кістки, скла і навіть металу. Хочете обзавестися хорошим агрегатом? Такий за доступною ціною легко відшукати на сайті «Магазин електрики», де також продаються пилки, рубанки, різаки і не тільки. Перед оформленням замовлення дізнайтеся більше про різновиди і особливості граверів, правила їх вибору.

    Різновиди граверів, їх характеристика

    Різні моделі граверів відрізняються одна від одної принципом дії, конструкцією, а також рядом технічних характеристик. Тим не менш, частіше за все по відношенню до даних пристроїв застосовують класифікацію, в рамках якої можна виділити:

• Лазерні гравери. Обладнання дороге, але здатне обробляти різні матеріали. Цікаво, що лазерні моделі у свою чергу можна розділити на газові, волоконні і твердотільні, мають свої відмінні характеристики.
• Фрезерні гравери. Ручні електричні прилади, оснащені знімними насадками, які наводить в рух електродвигун. Це багатофункціональний агрегат, який використовується в самих різних сферах.

    Говорячи про граверів, варто також розглянути їх види з урахуванням типу живлення:

• акумуляторні, що користуються великим попитом завдяки своїй мобільності;
• мережеві, як правило, більш потужні, придатних для тривалої експлуатації.

    Існує і інший популярний поділ. Мова йде про поділ граверів на побутові і професійні моделі. Перші ідеальні для вирішення простих завдань. Малопотужні, вони, як правило, позбавлені системи охолодження. Що стосується професійних приладів, то такі можуть похвалитися великою кількістю корисних доповнень. Інші вони обходять і за показником продуктивності.

    Рекомендації по вибору гравера

    Як і шліфувальні машини, гравери варто вибирати, орієнтуючись в першу чергу на особливості проекту, який ви плануєте реалізувати, експлуатуючи цей прилад. Враховуйте його масштаб, тип оброблюваного матеріалу, складність гравіювання. Звужувати вибір до оптимальної моделі дозволяють і такі критерії, як потужність пристрою, його вагу і габарити, ергономіка дизайну, тривалість робочого циклу без виникнення проблеми у вигляді перегріву, якість корпусу, наявність додаткових функцій, що полегшують роботу з гравером.


    Доставка товару по всій Україні.