Інформація
Пошук

Інструмент Граніт

Інструмент Граніт

    Хочете придбати якісний промисловий інструмент, але не готові при цьому витрачати великі гроші на дітища зарубіжних виробників? В такому випадку, вам варто звернути увагу на продукцію вітчизняної торгової марки «Граніт». З її асортиментом можна ознайомитися на сайті «Магазин Електрики», де також з доступною ціною продаються пили, дрилі, перфоратори і не тільки. Погано знайомі з продукцією компанії «Граніт»? Тоді матеріал, представлений нижче, буде вам більше, ніж корисний.

    Основне про торгову марку «Граніт»

    Говорячи про ТОП-3 лідерів з продажу електроінструментів в Україні, не згадати «Граніт» неможливо. Цей вітчизняний гігант прагне задовольнити потреби не тільки домашніх майстрів, але і професіоналів. І все ж здебільшого його каталог представлений побутовим електроінструментом (ручні відбійні молотки, болгарки, шуруповерти тощо). «Граніт» випускає агрегати, незамінні для обробки:

• металу;
• дерева;
• бетону і т. д.

    Представники даної торгової марки акцентують увагу споживачів на те, що відповідність продукції міжнародним нормам якості, загальноприйнятим стандартам, є для них основним орієнтиром. Не забуває виробник і про вимоги до безпеки. Весь товар, що сходить з конвеєрів «Граніт», супроводжується сертифікатами, що підтверджують високу якість, довговічність і надійність електроінструменту.

    Це стосується не тільки виробів побутового класу, але і напівпрофесійної, професійної серій. При розробці останніх компанія використовує зносостійкі вузли, сучасні технології, іншими словами, все, що дозволяє готовим агрегатів витримувати вражаюче велике навантаження.

    Переваги покупки електроінструменту компанії «Граніт»

    Дітища «Граніт» підкорюють своєю надійністю, забезпеченої якісними вузлами, складанням, відмінною комплектацією. В тому, що дані пристрої будуть служити вам вірою і правдою довгі роки, сумніватися не доводиться. Підтверджують це в тому числі і результати багаторівневих перевірок інструментів проводять їх на різних виробничих етапах). Асортимент «Граніт» постійно розширюється за рахунок новинок, які можуть похвалитися впровадженими інноваційними технологіями, вражаючою ергономікою, і що не менш важливо, екологічністю. Вибір на користь продукції цього українського виробника варто зробити і через її кращого співвідношення «ціна-якість».


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.