Інформація
Пошук

Інструмент Gärtner

1 400.00грн.

1 560.00грн.

6 050.00грн.

4 763.00грн.

2 479.00грн.

2 219.00грн.

2 619.00грн.

2 849.00грн.

1 999.00грн.

3 050.00грн.

2 650.00грн.

2 627.00грн.

3 086.00грн.

2 249.00грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Інструмент Gärtner

    У наші дні можна придбати онлайн не тільки промисловий інструмент, але й агрегати для догляду за садом. Зацікавлені і в тому, і в іншому? В такому випадку, вам варто відвідати сайт постачальника «Магазин Електрики», де можна знайти вітчизняні та імпортні ланцюгові пили, шуруповерти, дрилі і не тільки. Не знаєте, на якому виробнику зупинитися? Вивчіть асортимент компанії «GÄRTNER». Попит на продукцію даного гіганта стрімко зростає, і на це є причини.

    Головне про торгову марку GÄRTNER

    Компанія GÄRTNER відома, як виробник виключно садового інструменту. Варто зазначити, що донині її асортимент здебільшого представлений агрегатами, незамінними для тих, хто доглядає за власним садом, огородом, подвір'ям самостійно. Дітища популярного виробника суттєво полегшують працю людини, роблять його життя більш комфортним. Каталог GÄRTNER включає в себе інструменти для:

• стрижки газонів (газонокосарки, тримери);
• обрізки дерев, кущів, заготівлі дров (бензопили);
• очищення різних поверхонь (мийки високого тиску).

    GÄRTNER – безцінна знахідка для тих, хто віддає перевагу європейська якість. Цей бренд орієнтований на прогресивних користувачів, які прагнуть отримати за прийнятну ціну товар максимально продуктивний, надійний і довговічний.

    GÄRTNER радує великим і асортиментом, що постійно розширюється сучасного ручного, бензо - та електроінструменту. Яка б категорія вас не цікавила, в кінцевому підсумку ви отримаєте ефективний агрегат, комфортний і безпечний, що дозволяє виконати будь-який спектр садових робіт швидко і з задоволенням.

    Чому варто купувати інструменти торгової марки GÄRTNER

    Дітища гіганта «GÄRTNER» можуть похвалитися рядом переваг. До основних відносять:

• відповідність міжнародним стандартам якості (що підтверджено сертифікатами);
• гарантія безпеки з урахуванням загальноприйнятих вимог (що також підтверджують документи, які супроводжують продукцію);
• високий рівень надійності в умовах впливу на агрегати великих навантажень (навіть протягом тривалого часу);
• впровадження нових перевірених технологічних розробок.

    Окремо варто згадати обсяг і різноманітність асортименту GÄRTNER. Розроблений так, щоб охоплювати всі варіанти експлуатації інструменту, необхідного для проведення садових робіт.


    Доставка товару по всій Україні.