Інформація
Пошук

Зарядні пристрої

519.73грн.

774.23грн.

58.05грн.

755.76грн.

2 271.30грн.

3 808.95грн.

2 311.50грн.

1 303.15грн.

49.05грн.

157.68грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Зарядні пристрої

    Акумулятор по праву вважається найважливішим вузлом транспортного засобу. Тим не менш, про нього автомобілісти часто згадують занадто пізно, а саме тоді, коли ця деталь розряджається. Найчастіше це відбувається в холодну пору року або в результаті тривалого простою машини.

    Виправити становище можна лише за рахунок підзарядки акумулятора, що потрібно робити регулярно. Для цього водієві знадобиться спеціальна зарядка, яку можна придбати на сайті «Магазин Електрики», де також продаються шуруповерти та інші корисні інструменти.

    Види автомобільної зарядки

    Такий промисловий інструмент, як автомобільна зарядка буває трансформаторним та імпульсним. Останній вважається найбільш сучасним і популярним варіантом. Основні його переваги:

• невеликий розмір і вага;
• простота в експлуатації;
• широкі можливості налаштування.

    Але є у такого пристрою і недоліки. Суттєвий нюанс – ненадійність, в чому звинувачувати варто електроніку, яка є важливою конструкційної частиною імпульсної зарядки. В цьому плані трансформаторні моделі їх обходять. Зі своєю основною функцією вони справляються якісно. Тим не менш, незважаючи на це, на ринку знайти їх в наші дні складно.

    Класифікувати автомобільну зарядку можна і по такому фактору, як принцип роботи. У цьому випадку експерти виділяють автоматичні і програмовані пристрої. Перші цінують за зручність в експлуатації, другі – за можливість зарядити акумулятор максимально правильно (що підвищує термін його служби).

    Рекомендації по вибору

    Знайти якісну зарядку на сайті компанії «Електроніка», де також продаються обприскувачі, не складно. Але вибирати найоптимальніший варіант слід, керуючись певними правилами:

• Відштовхуйтеся від інформації про вашому акумуляторі. З'ясуйте його тип, це може швидко кальцієве пристрій, прилад GEL або AMG. Купуйте ту зарядку, яка сумісна з вашою батареєю.
• Перевірте наявність додаткових функцій, зокрема функції десульфатація. Вона дозволить відремонтувати старі акумулятори, що втратили частину своєї ємності.
• Швидкість зарядки. Деяким моделям на підзарядку батареї потрібен день або півдня, іншим – кілька годин або 60 хвилин.

    Окремо також варто з'ясувати, наскільки зручна зарядка в експлуатації. Оптимальний варіант – той, що оснащений індикатором закінчення роботи.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.