Інформація
Пошук

Акумуляторні батареї

444.71грн.

1 106.43грн.

2 001.21грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Акумуляторні батареї

    Не весь промисловий інструмент працює від електромережі. Великою популярністю сьогодні користуються акумуляторні прилади. В наші дні такі виготовляють з найбільш якісних матеріалів і вузлів. Однак, вихід агрегату з ладу залишається актуальною проблемою. Найчастіше її коренем є несправність батареї. На щастя, замінити її можна швидко і просто. Для цього знадобиться новий акумулятор, придбати який за доступною ціною пропонує постачальник «Магазин Електрики».

    Різновиди та особливості акумуляторних батарей

    Як і автомобільні компресори, акумуляторні батареї можна класифікувати по-різному. Однак, експерти рекомендують орієнтуватися на класифікацію, що базується на хімічному складі елемента живлення. В даному випадку виділяють:

• Нікель-кадмієві акумулятори. Сама по собі така технологія не нова. Піввікова, вона цінується не тільки за прийнятну вартість, але й за здатність працювати в широкому температурному діапазоні. Додаткові її плюси – великий номінальний показник циклів зарядка/розрядка, можливість підключення блока до джерела високого струму. Крім того, така батарея сильно не нагрівається. Без мінусів, звичайно ж, теж не обійшлося. Технологія NiCd відома своїм «ефектом запам'ятовування» (призводить до зниження ємності), а також токсичністю, з-за чого її заборонено використовувати в ряді країн Європейського союзу.
• Нікель-метал-гидридні акумулятори. Популярність їх забезпечена хорошою місткістю, невеликою вагою, компактними розмірами, а також відсутністю проблем з утилізацією. Великим плюсом є і введений до нуля ризик виникнення «ефекту запам'ятовування». З іншого боку, дана батарея витримує трохи циклів перезарядки (максимум 750).
• Літій-іонні акумулятори. Прогресивний тип батареї з приголомшливою ємністю. Приваблює вона і відсутністю «ефекту запам'ятовування, ризику саморозряду. Високий попит на неї пояснюється також невеликими габаритами і вагою, скороченим часом зарядки. Істотний мінус – дорожнеча.

    Правила вибору акумуляторної батареї

    Вибір акумуляторних батарей на сайті «Магазин Електрики», де також продаються зарядні пристрої, вражає. Щоб вибрати ідеальний для себе варіант, враховуйте такі характеристики акумулятора:

• хімічний склад;
• вага;
• розміри;
• спосіб установки;
• час підзарядки.

    Ціна важливий фактор вибору батареї, але не основний.


    Доставка товару по всій Україні.