Інформація
Пошук

Заклепки

10.65грн.

9.00грн.

18.30грн.

22.43грн.

24.11грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Заклепки

    Заклепки: види, характеристики, переваги

    Фіксація листового металу здійснюється сьогодні за допомогою різних пристосувань, в тому числі і з допомогою гайок і болтів, що прийшли на зміну заклепками. Тим не менше, останній варіант кріпильних елементів використовують і зараз. Плануєте вдатися до застосування заклепочника? Подбайте про те, щоб у вас під рукою були необхідні витратні матеріали. Замовити їх за доступною ціною в кілька кліків можна на сайті «Магазин Електрики», де також продаються скоби для степлера, клейові стрижні і т. д.

    Види заклепок, їх особливості

    На сучасному ринку можна відшукати немалоразных варіантів заклепок. Кожен з них володіє своїми перевагами.

    В рамках основної класифікації можна виділити:

• Стандартні заклепки. Візуально відрізнити їх від інших можна, орієнтуючись на форму кріпильних матеріалів. Грибообразные, вони вважаються найбільш міцними, але вкрай складними в монтажі.
• Витяжні, використовують для з'єднання двох металевих листів. З їх допомогою неважко забезпечити максимально надійну фіксацію заготовки, навіть якщо доступ до неї є лише з одного боку. Щоб застосувати витяжні заклепки, знадобиться механічний або пневматичний пістолет (альтернатива – шупуповерт зі спеціальною насадкою). Сьогодні подібна модель вважається найпопулярнішою, що не дивно, враховуючи її прийнятну вартість, а також простоту в монтажі.
• Різьбові заклепки. Найдорожчі. Головна їх конструкційна особливість – наявність різьби всередині порожнистої гільзи. Для виготовлення даних кріпильних елементів застосовують латунь, мідь, алюміній. Різьбові заклепки можна фіксувати за допомогою гайки і болти, проте найчастіше їх монтують, застосовуючи спеціальний пістолет. Популярність цих моделей пояснюється їх безпекою, високою надійністю.

    Основні переваги заклепок

    Пилки для лобзика та інший витратний матеріал сьогодні можна придбати, не виходячи з дому. Планували замовити заклепки, але сумніваєтеся, що саме ці елементи вам необхідні? Розвіяти всі сумніви реально, враховуючи такі переваги клепальних з'єднань:

• Заклепками можна з'єднати деталі з різних матеріалів.
• Простота в монтажі (потрібно порівняно менше фізичних зусиль).
• Хороший показник стійкості до руйнівних вібраційних процесів.

    Цих достоїнств заклепок більш ніж достатньо для того, щоб в кінцевому підсумку зважитися на їх купівлю.


    Доставка товару по всій Україні.