Інформація
Пошук

Скобі для степлера

31.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Скобі для степлера

    Придбали будівельний степлер? Не забудьте купити на нього витратні матеріали. За доступною ціною такі продаються на сайті «Магазину Електрики», де також можна знайти пилки для лобзика, клейові стрижні і не тільки. Зверніть увагу на те, що перед покупкою скоби для степлера, необхідно заздалегідь дізнатися більше про їх різновиди та особливості. Корисну інформацію ви знайдете нижче.

    Різновиди і характеристики скоби для степлера

    Будівельний степлер сьогодні використовується фахівцями у різних сферах.Він незамінний, коли мова заходить про надійне з'єднання різних матеріалів. Подібний багатофункціональний інструмент можна заправляти цвяхами, штифтами, але найчастіше майстри застосовують скоби.

    Скоби на будівельний степлер бувають:

• П-образними. Це прямокутні елементи, які вважаються найбільш поширеними і популярними.
• U-образними. Дугоподібні скоби ідеальні для фіксації кабелю, проводів і т. д.

    Розрізняють їх і за матеріалом виготовлення. В даному випадку виділяють:

• Сталеві. Бувають каленными і не каленными. Перші незамінні для роботи з твердими матеріалами. Сталеві скоби не можна назвати самими надійними, так як вони легко ламаються і часто сильно страждають від корозійних процесів.
• Алюмінієві. Популярність таких кріпильних елементів можна пояснити низькою ціною. Недоліком скоб з алюмінію вважають нестійкість до великих механічних навантажень.
• Мідні. Високий попит на них пов'язаний з унікальними характеристиками виробів. Вони міцні (порівняно з алюмінієвими), стійкі до корозії. Крім того, дані скоби підходять для роботи з м'якими матеріалами. Їх головний мінус – висока вартість, що пояснює чому подібні кріпильні елементи в основному застосовують для декоративної обробки.

    Як правильно вибрати скоби для степлера

    Як і заклепки, скоби для степлера вибирають, спираючись на ряд критеріїв. Фахівці зокрема виділяють наступні:

• тип скоб, з яким сумісний «пістолет»;
• міцність матеріалу, який ви плануєте обробляти;
• умови, в яких будуть експлуатувати сполучені об'єкти з кріпильними елементами (насамперед враховують показник вологості повітря);
• характеристики матеріалу, з якого зроблені скоби.

    Крім того, не буде зайвим оцінити загальну якість витратних матеріалів, звернути більше уваги на гостроту кінчиків скоб.


    Доставка товару по всій Україні.