Інформація
Пошук

Пилки для лобзика

110.00грн.

86.00грн.

94.05грн.

117.00грн.

110.00грн.

72.00грн.

132.00грн.

47.00грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Пилки для лобзика

    Пилки на лобзик: класифікація, особливості маркування

    Електролобзик – інструмент, який можна знайти в арсеналі багатьох майстрів. Останні при цьому знають, що для ефективної роботи приладу, його необхідно регулярно обслуговувати, а також забезпечувати витратними матеріалами. Якісні витратні матеріали на електролобзик пропонує придбати «Магазин Електрики». На цьому сайті можна також знайти скоби на будівельний степлер, клейові стрижні і не тільки.

    Класифікація пилок для лобзика

    Такий витратний матеріал, як пилки, можна класифікувати по-різному. В рамках основної класифікації орієнтуються на наступні характеристики:

• Особливості хвостовика. «Т-образний», наприклад, вважається універсальним, одним з найбільш популярних сьогодні (його творцем є компанія Bosch). «U-подібний» хвостовик сумісний з різними інструментами, в тому числі і з тими, що оснащені колодочными і гвинтовими затискачами.
• Форма зубів. Пилка з розведеними фрезерованими зубцями цінується за простоту в обслуговуванні, а також за те, що під час її експлуатації вона не нагрівається. Варіант з хвилеподібними фрезерованими зубцями ідеально підходить для різання кольорових металів, алюмінію, пластмаси. Зустрічаються і моделі зі шліфованими зубами, що дозволяють провести максимально акуратний чистового розпилювання (застосовується при обробці полімерів, ламінату, пластмаси, деревини).
• Ширина полотна. Чим більше цей показник, тим стійкіше ріжучий елемент (навіть якщо розпил проводиться на високих швидкостях). Більш вузькі моделі ідеальні для робіт, які передбачають пропив кривих.
• Крок зубців (TPI). Для поперечного розпилювання використовуються видатковий матеріал, чий TPI дорівнює 7-4, для поздовжнього – модель з TPI 13-10, для інших робіт– з TPI 9-7.
• Товщина полотна. Ця характеристика визначає показник відхилення від вертикальної установки. Чим точніше ви хочете зробити перпендикулярний спіл, тим товщі варто вибирати полотно.

    Розбираємося з маркуванням пилок

    Заклепки і інший витратний матеріал, в тому числі і пилки простіше всього купувати, орієнтуючись на маркування виробів. Вона являє собою набір цифр і букв, де перша буква вказує на тип хвостовика, перша цифра визначає довжину полотна, друга і третя – призначення пилки. Після знову йде літера, що дозволяє визначити розмір зубів. Що стосується останньої літери, то вона розкриває унікальні характеристики витратного матеріалу.


    Доставка товару по всій Україні.