Інформація
Пошук

Стержні клейові

Стержні клейові

    Особливості різних видів клейових стрижнів

    Термопістолет вважається універсальним інструментом, за допомогою якого можна максимально надійно з'єднати різні предмети, деталі і т. д. Обзавелися таким незамінним помічником? Будьте готові до того, що час від часу на нього доведеться купувати витратні матеріали, насамперед стрижні. Придбати їх у кілька кліків за демократичною ціною пропонує «Магазин Електрики», де крім усього іншого можна замовити заклепки, пилки для лобзика і не тільки.

    Класифікація клейових стрижнів

    В каталозі «Магазину Електрики» ви знайдете самі різні варіанти клейових стрижнів. Один від одного вони відрізняються по ряду характеристик. Основний, на яку спираються багато майстрів, є колірна маркування. Орієнтуючись на колір клейового стрижня, можна легко й швидко підібрати відповідний матеріал для певного виду роботи.

    Умовно всі стрижні для термопістолети можна розділити на:

• Прозорі безбарвні. Побачили такий витратний матеріал? Знайте, що перед вами універсальний клей, яким можна склеїти найрізноманітніші предмети, деталі. З допомогою таких стрижнів реально створити еластичні, м'які шви з високим показником адгезії.
• Прозорі жовтого кольору. Ними заправляють терпопистолет при роботі з деревиною, картоном, папером. Не заборонено застосовувати такі патрони і для склейки деяких різновидів металу, пластмаси.
• Непрозорі білі. Матові стрижні білого кольору ідеальні для склеювання металу і скла. Рідше (але робити це можна) їх використовують для з'єднання деталей з пластику, дерева, для фіксації текстилю.
• Непрозорі різнокольорові. Основним складовим даних патронів є ЕВА. З цієї причини за своїми характеристиками вони схожі на універсальні стрижні. Головна їх перевага – можливість створити непомітний шов (просто використавши патрон потрібного кольору, відтінку, що збігається з відтінком оброблюваної поверхні).
• Чорні і сірі. Цей витратний матеріал незамінний при ізоляції електричних проводів, підвищення герметичностишвов сполучених деталей.

    Основні параметри вибору клейових стрижнів

    Як і скоби для степлера, клейові стержні потрібно вибирати, спираючись не тільки на їх складу (що визначає, з якими матеріалами ви зможете працювати), але і на їх діаметр і довжину. Щоб придбати патрони ідеальної довжини, орієнтуйтеся на особливості свого термопістолети. Що стосується діаметру витратного матеріалу, то найпопулярнішими вважають вироби діаметром 7-11 мм.


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.