Інформація
Пошук

Ізолента і термоусадка

15.09грн.

20.37грн.

60.66грн.

11.00грн.

13.05грн.

13.05грн.

13.05грн.

1.80грн.

1.80грн.

1.61грн.

2.25грн.

2.25грн.

2.25грн.

2.70грн.

2.70грн.

2.70грн.

2.25грн.

3.60грн.

3.60грн.

3.60грн.

3.60грн.

3.60грн.

3.60грн.

4.50грн.

Показано з 1 по 24 із 75 (всього 4 сторінок)

Ізолента і термоусадка

    При прокладці кабелів і проводів використовують ізоляційну стрічку, яка є незамінним в побуті і ремонті матеріалом. Ізолента пвх як не можна краще підходить для ізоляції обмотки проводів. Вона витримує високі температури, не горить і може використовуватися в умовах агресивного середовища. Купити ізоляційну стрічку з полівінілхлориду за доступною ціною можна на сайті elektreka.com.ua, де продаються аксесуари, подовжувачі і дроти для облаштування електропостачання. Також тут можна придбати різні види лампочок, освітлювальні прилади, розетки і вимикачі оптом і в роздріб.

    Ізолента залежно від матеріалу виготовлення підрозділяється на два виду:

     бавовняна;
     полівінілхлоридна.

    Для електромонтажних робіт підходить ізолента ПВХ, яка може мати різні кольори. Електрики найчастіше використовують синій та чорний. Як синя, так і чорна ізоляційна стрічка, підходять для з'єднання та ізоляції електричних проводів. Липка сторона такого виробу виготовляється з акрилового або каучукового клею покриття, в складі якого немає токсичних речовин. Завдяки цьому навіть при нагріванні стрічка пвх не завдає шкоди людському організму, а також вона підходить для прихованої проводки. При такій схемі прокладки кабелів встановлюють монтажні коробки, які призначені для прихованого монтажу в бетонні, цегляні та інші стіни. Коробки монтажні або підрозетники підходять для всіх типів розеток.
Бавовняна ізолента: її властивості і характеристики

    Для ізоляції проводів і кабелів використовується ізолента хб, яка захищає від напруги до 1000 Вольт. Вона витримує температуру від -30 до +30 градусів. Бавовняна стрічка по популярності і експлуатаційними характеристиками поступається ізолюючому виробу з ПВХ. Вона виготовляється з бязі, х/б тканини та інших матеріалів на тканинній основі. Перевагою х/б стрічки є те, що при нагріванні вона швидко твердне. Її використовують для ізоляції проводів нагріваються пристроїв.

    Для облаштування системи електропостачання в будинку і квартирі краще ізоляційну стрічку пвх купити в магазині електрики, де також продаються рамки під розетки та вимикачі, які призначені для закладення отворів та щілин, що з'являються після установки розеток.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.