Інформація
Пошук

Батарейки

16.10грн.

31.32грн.

57.42грн.

81.78грн.

109.62грн.

16.10грн.

31.32грн.

8.27грн.

57.42грн.

194.45грн.

69.17грн.

69.17грн.

73.95грн.

17.40грн.

22.62грн.

87.00грн.

111.36грн.

38.28грн.

33.93грн.

33.93грн.

33.93грн.

47.42грн.

17.40грн.

135.72грн.

Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)

Батарейки

    Різноманітність товарів у категорії аксесуари і подовжувачі не може не вражати. Тут крім усього іншого ви можете знайти батарейки, елементи живлення, якими в побуті ми користуємося дуже часто. При цьому середньостатистичній людині про них відомо вкрай мало. Виправити ситуацію легко, ознайомившись з тематичним корисним матеріалом, представленим нижче.

    Особливості хімічного складу різних видів батарейок

    Хімічний склад – критерій, на якому базується одна з найбільш популярних класифікацій, що застосовуються по відношенню до батарей. З його урахуванням виділяють:

• Літієві елементи живлення. Незважаючи на те, що коштують вони чимало, популярність їх завжди стабільно висока. Дивуватися тут нічому, враховуючи стабільну напругу даних батарей, їх легкість, термічну стійкість, великий термін зберігання, а також відмінну енергоємність.
• Ртутні. Стабільні в плані напруги, великі ємності, вони також можуть похвалитися стійкістю до температурних перепадів, високою энергоплотностью і тривалим терміном зберігання. Їх рейтингами популярності заважає лише токсичність, складність утилізації, а також дорожнеча.
• Алкалінові (вони ж лужні). Їх цінують за герметичність, низьку швидкість саморозряду, здатність працювати в умовах низьких температур, хорошу ємність (порівняно з сольовими). З іншого боку, коштують вони чимало, вага їх відносно великий.
• Сольові. Вибір номер один для мільйонів, що не дивно, з огляду на їх дешевизну. Популярними дані батарейки робить їх мала вага, можливість повторної підзарядки, ніж не здатні похвалитися алкалінові елементи живлення. Недоліки у сольовий батарейки також є. Основні: вони нездатні працювати за умови впливу низьких температур, явні проблеми з виробленням струму, низький рівень герметичності.

    Рекомендації по вибору батарейок

    Як і кнопки електричні, інші подібні товари, батарейки потрібно вибирати, керуючись підказками експертів. Останні наполягають на тому, щоб в першу чергу споживач звертав увагу на необхідний йому типорозмір елемента живлення. Звузивши вибір, можна продовжити пошуки оптимального варіанта з урахуванням:

• його хімічного складу;
• даних про виробника;
• відгуків споживачів.

    Які б батарейки вам не знадобилися, на сайті «Магазин Електрики» ви знайдете їх, як і паяльники та комплектуючі, гарантовано.


    Доставка товару по всій Україні.