Інформація
Пошук

Про нас

    Магазин Електрики оптово-роздрібний інтернет-магазин заснований в 2015 році. До виходу на інтернет простори Магазин Електрики з 2008 року підкорював ринок міста Вінниця, в результаті розрісся в невелику мережу з декількох магазинів по місту включаючи точку самовивозу де можна забрати заздалегідь замовлені товари на нашому сайті.

    Переваги нашого інтернет магазину:

     Швидка і зручна доставка по всій Україні
     Індивідуальний підхід до кожного клієнта
     Відправляємо товар післяплатою
     Великий асортимент електро-товару
     Багато зручних способів оплати
     Найнижчі ціни


Ми поважаємо наших клієнтів і намагаємося допомогти з будь-яким питанням. Якщо у Вас з'явилися якісь питання по товару - звертайтеся за контактами вказаними на сайті і наші оператори нададуть відповіді на них. Ми зробимо все можливе для того що б Вам було зручно і комфортно з нами співпрацювати.

    У нас найнижчі ціни так як ми працюємо безпосередньо з заводами виробниками або їх представництвами.

    Якщо Ви хочете придбати наш товар і знайшли в українському інтернет-магазині ціну нижче нашої надішліть нам посилання і ми зробимо пропозицію краще. Дійсно при ідентичності і наявності товару на зазначеному ресурсі. Повідомити посилання можна в формі яка знаходиться над ціною всередині кожного товару.


Маємо базу відгуків про нашому магазині і нашій роботі, є відкритою для ознайомлення на нашому сайті за цим посиланням. Поповнюється по мірі надходження нових відгуків.